Nasıl takipçi satın alınır?
Instagram

Nasıl Takipçi Satın Alınır?

Instagram üzerinden popüler bir hesaba sahip olmak için takipçi sayısının düzenli bir şekilde artış göstermesi gerektiğini artık biliyorsunuz. Birçok kişi ne yaparsa yapsın takipçi sayısını yükseltemediğinden  şikayet etmekte. Bu gibi durumlarda ortaya çıkan takipçi ihtiyacını profesyonel medya ajansları üzerinden karşılayabilirsiniz. Günümüzde birçok ajans Instagram üzerine profesyonel çalışmalarda bulunarak takipçi satışı yürütmekte. Zirve takipci’de bu ajanslar içerisinde yer almakta olup oldukça uzun bir süredir takipçi satışı yaparak sektör içerisindeki arayışlara çare olmakta. Bu yazımız içerisinde nasıl takipçi satın alınır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Satılan Takipçiler Gerçek Mi?

Nasıl takipçi satın alınır?
Nasıl takipçi satın alınır?

Instagram takipçi satın almak isteyen birçok kişinin aklında aslında tek bir soru bulunmakta. Ajanslar tarafından satılan bu takipçiler gerçek mi yoksa bot mu olduğu oldukça fazla merak ediliyor. Öncelikle bu soruya yanıt vererek yazımıza giriş yapmak istiyoruz; satılan takipçiler aslında hem gerçek hem de bot olabilmektedir. Bu durum tamamen satın alan kişinin isteğine göre planlanabilmektedir. Alıcı kişi eğer takipçilerin bot olmasını istiyorsa ajanslar ellerinde bulunan miktarlar üzerinde hesaplara bot takipçiler göndermektedir. Bot olarak satılan takipçilerin düşüşü çok az olmaktadır. Ancak; belirli aralıklarda gelen Instagram güncellemelerinde silinme gibi bir ihtimalleri de bulunmaktadır. Yani; 100 bin bot takipçi aldığınızda takipçi sayınızı bir anda yerle bir olduğunu görebilirsiniz. Bot takipçi genelde uygun fiyat olmasından dolayı başlangıç için tercih edilmekte. Yapılacak satın alımlar sonrasında bot takipçileri hesaplara herhangi bir olumsuz etki meydana getirmediğini de belirtmek isteriz.

Gelelim gerçek takipçi mevzusuna; Instagram üzerinden tamamen gerçek kullanıcılara sahip takipçi satışı da yapılabilmekte. Gerçek takipçi satışı nasıl yapıldığı da merak ediliyor. Ajanslar bu takipçileri nasıl elde ettikleri, nasıl gönderildikleri oldukça merak konusu. Burada size şeffaf bir şekilde işlemlerin nasıl yürütüldüğü hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Gerçek takipçiler genellikle aracı uygulamalar tarafından verilen izinler aracılığı ile elde ediliyor. Örneğin; bilgisayar tarayıcısı ya da mobil uygulamalar üzerinden “Instagram hesabıma kim baktı, beni takip etmeyenler, Instagram bedava beğeni, Instagram bedava takipçi” gibi uygulamalar kullanırken vermiş olduğumuz izinler sizi otomatik olarak takipçi sitelerine yönlendirmekte.Bu izinler sayesinde ajanslar sizin hesabınızı bilginiz ve isteğiniz dışında kullanabilir, istedikleri hesabı takip ettirerek istedikleri fotoğraf ve videoya beğeni ve yorum gönderebilirler.

Nasıl takipçi satın alınır?
Nasıl takipçi satın alınır?

Instagram takipçi satış sektöründe oldukça farklı değişkenler bulunabilmektedir. Örneğin; sistem içerisinde sadece Türk takipçiler yer almamaktadır. Bununla beraber Rus, Alman, Arap, Amerikan, İngiliz gibi onlarca millete ait de özel takipçiler de satın alabilirsiniz. Hatta gelecek takipçilerin kadın ya da erkek olup olmaması gerektiği konusunda da ayarlamalar yapabilirsiniz. Seçeceğiniz her opsiyonel ve ayar takipçi fiyatının daha da yüksek olmasına neden olacaktır. Bazı firmalar bu işi aracı olarak yapmaktadır. Yurtdışı firmaları ile yaptıkları anlaşmalar sonucunda komisyonlu satışlar yaparak hesapların yüksek takipçili olmalarına katkı sağlamaktadır.

Instagram Takipçi Satışının Herhangi Bir Zararı Var Mı ?

Takipçi satın almadan önce birçok kişinin bu tarz işlemlerin zararlı olduğunu düşündüklerini görüyoruz. Bu konuda aslında kendi içerisinde değişiklik gösteren bir durumdur. Takipçi almanın hem artı hem de eksi yönleri bulunmaktadır. Mesela bir anda 300,000 takipçi aldınız. Ancak düzenli paylaşım yapmaz hesabınız ile ilgilenmezseniz bu takipçinin sizlere herhangi bir katkısı olmayacağı gibi profilinizin de olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olacaktır. Sadece takipçi almak ile kalmamak gerekiyor. Belli bir seviyeye gelene kadar profilinizi beğeni satışı ve yorum satışı ile güçlendirmeli, doğal görünüm hissi vermelisiniz.

Takipçi almanın artı yönleri ise daha fazladır. Yukarıda belirttiğimiz şekilde doğru bir kullanımı yapmanız durumunda Instagram kullanıcıları tarafından daha hızlı keşfedilebilir, yükselme hızınızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde fenomen olan hesap oldukça fazla olduğunu belirtmek istiyoruz. Hatta fenomen olduktan sonra bile dahi hesabına takipçi almaya devam eden profiller dahi bulunmaktadır. Amaç görsel olarak kendini tatmin etmek. Bu sayede markalar gözünde daha değerli olabilir, reklamlar alarak geldiğimizde gelenek atabilirsin.

Satın Alınan Takipçiler Nasıl Gönderiliyor?

Nasıl takipçi satın alınır?
Nasıl takipçi satın alınır?

Birçok kişi satın alınan takipçiler nasıl gönderiliyor tarzında da sorular yöneltmektedir. Geçmişte birçok kişi Instagram takipçi satacağım ayağına birçok hesabın kullanıcı adı ve şifresini isteyerek onları çalmış, tüketiciler de büyük mağduriyetler meydana getirmiştir. Aslında günümüzde bundan dolayı takipçi satışlarının olumsuz bakıldığını söyleyebiliriz. Ancak; durumun hiç de öyle olmadığı aşikârdır. Instagram takipçi satışı artık oldukça güvenilir bir şekilde yapıldığını söyleyebiliriz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Instagram’ın geliştiriciler için sunmuş olduğu bir API desteği bulunmaktadır. Bu destek ile yazılımcılar çeşitli kodlamalar yardımı ile Instagram’ı geliştirecek birçok girişimde bulunabilirler. Bu tarz yazılımlar arasında Instagram takipçi yazılımları da bulunmaktadır. Mesela bir müşteri takipçi almak istediğinde sadece kullanıcı adını iletmesi yeterlidir. Sistem üzerinden kullanıcı adını yazarak istediğiniz sayıda takipçi gönderimini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey; takipçi alacak kişinin profili herkese açık olmalıdır. Aksi halde takipçi gönderimi yapılamadığını bilmelisiniz.

Türkçe içerikli hesaplarınız için kesinlikle Türk takipçi almanızı öneririz. Türk hesaplarda bulunan yabancı takipçiler hesabınızda takipçi alımının en somut örneğini oluşturmaktadır. Gerçek hesaplar üzerinden takipçi almanız durumunda belirli bir süreden sonra takipçi düşüşleri yaşayabilirsiniz. Bu durum oldukça normaldir. Gönderilen takipçilerin tamamı gerçek olmasından dolayı sizi geri takipten çıkarabilirler. Bazı durumlarda hesabınız, paylaşımlarınız bu kişilerin dikkatini çekebilir. Almış olduğunuz takipçilerin de dikkatini çekerseniz daha hızlı büyüme kat edeceğinizi belirtmek istiyoruz.

Related posts

Instagram Gönderi Gizleme

Zirvetak

Instagram’da Satış Ortaklığı

Zirvetak

Instagram Hesap Dondurma

Zirvetak

Yorum Bırak

Whatsapp