Instagram

Instagram Hesap Dondurma

Her tarafı akıllı telefonların sarmasıyla birlikte, kullanmış olduğumuz sosyal medya sayısında da oldukça büyük bir artış olduğu aşikar, en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından birisi de hepimizin yakından tanıdığı oldukça uzun zamandır hayatımız da olan Instagram’dır.

Instagram temel olarak fotoğraf ve 1 dakikalık video paylaşım sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama kurulduğu günden bu güne birçok yeni özellik eklenmiştir. Bunların en önemlisi ise hikayeler bölümünün kullanıcılara sunulmadır. Bu sayede kullanıcılar artık Instagram da daha fazla zaman harcamaya başlamıştır. Eskiden sadece fotoğraf paylaşmak için ve paylaşılan fotoğrafları beğenmek için kullanılan site, hikayeler bölümü ile yeni bir boyut kazandı. Artık kullanıcılar, atılan hikayeleri daha çabuk görmek için sürekli Instagram da aktif oluyorlar. Bu durum da Instagram’ın kullanıcıların hayatında daha fazla zamana hitab etmesi anlamına geliyor.

Tabi herkes bu durumdan memnun değildir. Instagram’dan sıkıldıysanız ve bir süre ara vermek istiyorsanız, yapmanız gereken şeyler oldukça basittir ve alt bölümde yer almaktadır. Bunları uygulayarak hesabınızı dondurabilirsiniz. Instagram’ı mobil uygulama üzerinden dondurmayacağınız için bilgisayar kullanmamız gerekmektir. O yüzden mobil uygulama da dondurma seçeneğini arayarak zamanınızı boşa harcamayın. Ama unutmayınız ki Instagram hafta da sadece 1 kez hesabınızı dondurmanıza izin veriyor.

Instagram hesabı nasıl dondurulur?

  1. Instagram hesabınıza kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.
  2. Profili düzenle seçeneğine tıklayın.
  3. Açılan sayfa da yer alan ‘hesabımı geçici olarak kapat’ seçeneğine tıklayın.
  4. Açılan sayfa da ki neden kapatıyorsunuz sorusuna cevap verdikten sonra, şifrenizi girin ve ‘hesabımı geçici olarak kapat’ seçeneğini işaretleyin.

Yapmanız gerekenler sadece bu kadar, bu işlemleri tamamladıktan sonra Instagram hesabınızı başarıyla kapatmış olacaksınız. Instagram hesabınızı bir kez dondurduktan sonra yeniden açmak için 3 gün beklemeniz gerekmektedir, işleminizi bunu da dikkate alarak yapmanız da fayda var. Bu sürenin sonunda hesabınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya yeniden başlayabilirsiniz. Bir süre sonra yeniden sıkılır veya başka bir nedenle kapatma istediği duyarsınız, aynı yolları izleyerek işlemi tekrarlayabilirsiniz. Instagram hesabı dondurmak gayet basit bir işlemdir lakin dondurmadan önce mutlaka düşünmelisiniz çünkü instagramdan para kazanma gibi yollar da vardır bu sayede eve ek gelir getirebilirsiniz. Aynı zamanda zirve takipçi ile kaliteli ve gerçek instagram takipçi satın al hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Related posts

Instagram’da ürün satmak

Zirvetak

Instagram ile para kazanma

Zirvetak

Instagram Satışlarında Vergi

Zirvetak

Yorum Bırak